Teenime seni kuluallikateks olnud seadmetega ettevõttele hoopis tulu.

Lubame, et loome Teile täiesti uue võimaluse rakendada Teil juba olemas olevaid ressursse, et teenida kasumit elektriturult.

Tarbimise optimeerimine on suurtarbijate jaoks igapäevane tegevus, mille eesmärk on reeglina lihtne – hoida kokku kulusid. Kokkuhoiuks on palju võimalusi, alates LED valgustite kasutuselevõtust kuni WC valgusti juurde „viimane lahkuja kustutab tule“ meeldetuletuse riputamiseni.

Kujutlege olukorda, kus energia säästmise eest makstakse Teile raha, lisaks põhitegevusest teenituid tulule. Selle raha saab suunata ettevõtte arengusse või pöörata näiteks omanikutuluks.

Mis oleks kui kogu elektritarbimisega seotud informatsioon on senisest 3600 korda täpsemalt mõõdetud ja kaardistatud. Iga muutus tarbimises on reaalajas täpselt näha ja Te saate seda lihtsasti jälgida, et oma tegevusi veel paremini planeerida.

Kuidas Teile meeldiks märkimisväärselt vähendada võrguteenuse e. ülekandetasu kulu?

Palju Te säästaksite oma aega ja raha, kui elektritarbimise juhtimisega tegeleb ettevõttes kogenud meeskond?

Tarbimise juhtimise süsteem peab olema ettevõttele ainult kasulik ja ei sega põhitegevust.

Selliste teenuste eest tasuda ainult vastavalt saavutatud tulemusele on mõistlik, Kas pole?

Tegevjuht Tarvo Õng: “Oleme koostöös suurtarbijatega suutnud 85% juhtudel vähendada ülekandetasu ja elektrienergia kulu ning suudame kasumlikult rakendada tarbijatel juba olemas olevaid ressursse, millest nad seni teadlikud ei ole olnud.”

tagasi